Ebras sai kõrgetasemelisel Hollandi ühepäevasõidul 12. koha

Hollandis peetud 1. kategooria ühepäevasõidul EPZ Omloop van Borsele (133 km) pälvis Elisabeth Ebras (UAE Development Team) 12. koha. Esikoha saavutas tema tiimikaaslane Linda Zanetti.

Zanettile järgnesid Prantsusmaa meister Audrey Cordon-Ragot ja norrakas Nora Tveit (Team Coop – Hitec Products). „Tunne oli hea ja proovisime tiimiga aktiivsed olla,“ ütles Ebras peale võistlust. „Väike kukkumine rikkus meie sprindi veidi ära, kuna pidime pidurdama ja sinna läksid mõned kohad. Üldiselt oli ideaalne päev tiimi jaoks ja ise olen ka rahul. Finiš oleks võinud natuke paremini minna, sest jalad olid head.“

Belgias peetud amatöörvõistlusel Sint-Joris-Weert sai Eesti valitsev grupisõidu meister Aidi Gerde Tuisk (Keukens Redant Cycling Team) 25. koha, kaotades sõidu võitnud inglannale Emma Jeffersile (DAS-Handsling Bikes) kolme minuti ja seitsme sekundiga. Kristi Kuldkepp finišeeris 32. positsioonil, jäädes võitjast kuue minuti ja 41 sekundi kaugusele.

Soomes Turkus sõidetud võistlusel TS-Kortteliajot-Turku võidutses Laura Lizette Sander, jättes selja taha soomlannad Ida Steni ja Essi Pelto-Arvo.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X