Ebras pälvis Belgias vaatamata rehvi lõhkumisele koha TOP15-s

Elisabeth Ebras

Belgias peetud naiste ühepäevasõidul Antwerp Port Epic Ladies (UCI 1.1; 140,1 km) pälvis Elisabeth Ebras (UAE Development Team) 14. koha. Võidu teenis tema klubikaaslane Lara Gillespie (3:36.04).

Ebras kuulus algul 11 jooksiku hulka, kes lõpuks võidu jagasid. Kui finišini jäi veel 17 km, läks eestlannal rehv puruks ja kuna saateautod olid peagrupi taga, siis jätkas ta võistlemist peale uue ratta saamist teises grupis.

Gilliespie järel lõpetasid inglanna Zoe Bäckstedt (Canyon//SRAM Generation) ja hollandlanna Babette van der Wolf (Lifeplus Wahoo). Peagrupp kaotas võitjale kahe minuti ja 12 sekundiga ning Ebras ületas seal finišijoone kolmandana.

Teise eestlannana võistlustules olnud Laura Lizette Sander (AG Insurance – Soudal Team) kukkus ja tulemust kirja ei saanud.

Foto: Arianna Bonaita

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X