Ebras Luksemburgis pälvitud 35. kohast: ei saa rahul olla

Elisabeth Ebras

Luksemburgi teedel sõideti teise kategooria ühepäevasõit Ceratizit Festival Elsy Jacobs a Garnich (112,4 km), kus Elisabeth Ebras (UAE Development Team) sai 35. koha.

Päev läbi üles-alla kulgenud võidusõidu, kus kogunes kokku ca 1500 tõusumeetrit, võitis poolatar Marta Lach (Ceratizit-WNT Pro Cycling Team; 2:57.16). Teise koha teenis kodupubliku rõõmuks Christine Majerus (Team SD Worx – Protime) ja kolmanda Norra rattur Katrine Aalerud (Uno-X Mobility). Ebras kaotas võitjale viie minuti ja 54 sekundiga.

„Ei saa väga rahul olla. Jäin kolmandal ringil enne tõusu pidurdamise taha koos tänase võitjaga ja kaotasin palju positsioone. Samal ajal hakati ees tõmbama. Sõitsime täiega tõusust üles, et kohta parandada, kuid täpselt tõusu lõpus ei jõudnud enam seda viimast lüket teha, et grupi saba peale jõuda, mida Lach jõudis,“ ütles Ebras. „Olime mõned ringid grupile väga lähedal, aga ei saanud kätte. Seega pidi täna 35. kohaga leppima.“

Võistlusel oli stardis samuti Silvia Türkson (Baloise-WB Ladies), kes tulemust kirja ei saanud. Mõlemad eestlannad on Luksemburgis stardis pühapäeval toimuval Ceratizit Festival Elsy Jacobs a Luxembourgi ühepäevasõidul (UCI 1.2).

Foto: Arianna Bonaita

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X