Ebras lõpetas kõrgetasemelisel velotuuril Prantsusmaal 53. kohal

Elisabeth Ebras

Elisabeth Ebras (UAE Development Team) pälvis Prantsusmaal lõppenud Bretagne Ladies Touri (UCI 2.1) üldarvestuses 53. koha. Võidu teenis austraallanna Grace Brown (FDJ – SUEZ).

Finaaletapil (Plouharnel – Saint Jean Brevelay; 128 km) pälvis esikoha prantslanna Valentine Fortin (Cofidis Women Team; 3:25.15), edestades finišijoonel itaallannasid Arianna Fidanzat (Ceratizit – WNT Pro Cycling) ja Martina Alzinit (Cofidis Women Team). Ebras kaotas võitjale kahe minuti ja 27 sekundiga ning sai 61. koha.

Kokkuvõttes viimase etapi järel esiotsas muutuseid ei toimunud. Üldarvestuse võidu teenis austraallanna Grace Brown, jättes selja taha prantslanna Coralie Demay (St Michel – Mavic – Auber93 WE; +0.17) ja itaallanna Alessia Vigilia (Top Girls Fassa Bortolo; +0.26). Ebras oli üldarvestuses 53., jäädes parimast kuue minuti ja 38 sekundi kaugusele.

„See oli väga hea kogemus kohe esimeseks aastaks,“ ütles Ebras velotuuri järel. „Andsin endast parima ja proovisime tiimiga mõnda taktikat läbi teha, aga eks orld Touri tiimidega on juba vähe raskem sammu pidada.“

Noorratturite arvestuses sai Ebras 31. koha.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X