Ebras lõpetas Horvaatias TOP20-s, naiskonnakaaslane oli teine

Horvaatia ühepäevasõidul Porec Trophy Ladies (UCI 1.2; 116 km) pälvis esikoha Usbekistani rattur Yanina Kuskova (Tashkent City Women Proffesional Cycling Team). Elisabeth Ebras (UAE Development Team) sai 19. koha.

Kuskova järel pälvis teise koha Ebrase naiskonnakaaslane Lara Gillespie ja kolmanda koha Urska Pintar (BTC City Ljubljana Scott). Ebras kaotas võitjale 14 sekundiga.

„Sõit oli raske ja mul endal ei olnud head tunnet seekord,“ ütles Ebras sõidu järel. “Aitasin tiimi ja vedasime tiimikaaslase finišiks lahti. Üldiselt oli väga palju üksteise alla literdamist.“

Meeste samanimelisel võidusõidul, millel oli pikkust 156 kilomeetrit, võidutses poolakas Patryk Stosz (Voster ATS Team; 3:20.14). Teise koha pälvis tšehh Adam Toupalik (Elkov-Kasper) ja kolmanda koha prantslane Thibaud Gruel (Equipe continentale Groupama-FDJ). Eesti valitsev meister Mihkel Räim finišeeris peagrupis 28. positsioonil.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X