Ebras finišeeris Hollandi ühepäevasõidul peagrupis

Hollandis peetud esimese kategooria ühepäevasõidul Veenendaal – Veenendaal Classic (140,5 km) sai Elisabeth Ebras (UAE Development Team) suures grupifinišis 23. koha.

Võistluse võitis belglanna Lotte Kopecky (Team SD Worx; 3:20.04), jättes pjedestaali madalamatele astmele itaallanna Martina Fidanza (Ceratizit – WNT Pro Cycling) ja poolatari Daria Pikuliki (Human Powered Health).

Luksemburgis jätkunud 72. Fleche du Sud velotuuri (UCI 2.2) kolmandal etapil (131,9 km) võidutses taanlane Mathias Bregnhöj (Leopard TOGT Pro Cycling; 3:12.12), edestades lähimaid jälitajaid sloveeni Jaka Primožici (Team Hrinkow Advarics) ja hollandlast Pim Ronhaari kahe sekundiga. Gert Kivistik (ATT Investments) kaotas võitjale 15 minuti ja 28 sekundiga ning sai 96. koha.

Kokkuvõttes jätkab liidrina Ronhaar. Teisele positsioonile kerkis prantslane Antoine Huby (Vendee U; +0.03) ja kolmandale ungarlane Marton Dina (ATT Investments; +0.08). Kivistik jätkab 88. kohal. Laupäeval on velotuuril kavas 148 kilomeetrit.