Ebras alustas velotuuri Prantsusmaal kukkumise ja TOP20 kohaga

Prantsusmaal algas viiepäevane naiste mitmepäevasõit Bretagne Ladies Tour Ceratizit (UCI 2.1), mille avaetapil võidutses poolatar Marta Lach (Ceratizit-WNT Pro Cycling). Peagrupis lõpetanud Elisabeth Ebras (UAE Development Team) sai 19. koha.

124-kilomeetrisel avaetapil jäi peagrupi ette kuueliikmeline grupp, millest oli parim Lach ajaga 3:09.24. Teise koha teenis itaallanna Alessia Vigilia (Top Girls Fassa Bortolo; +0.03) ja kolmanda prantslanna Coralie Demay (St Michel – Mavic – Auber93 WE; +0.03). Kuue parema seas olid veel poolatar Dominika Wlodarczyk (MAT Atom Deweloper Wroclaw), sakslanna Romy Kasper (AG Insurance – Soudal Quick Step) ja Prantsusmaa meister Audrey Cordon-Ragot (Human Powered Health). 52 sekundit hiljem finišeerinud peagrupis lõpetas ainsa eestlannana velotuuril osalev Ebras, kes võistluse käigus ka korra kukkus.

Kolmapäeval on mitmepäevasõidul kavas 124,3 kilomeetrit. Võistlus algab Plemet’ linnast ning lõpeb Saint-Meen-le-Grandis.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X