Ebaõnne kiuste lõpetas Mikk Bauer Prantsusmaal seitsmendana

Prantsusmaal toimunud ühepäevasõidul Prix de Pommiers en Forez pälvis pikalt jooksikute grupis sõitnud Mikk Bauer 7. koha.

„Ma ei hakanud esimesl ringil kohe rabelema. Jälgisin, kes aktiivsust üles näitavad. Algul läks väike grupp eest ära, aga juba teisel ringil saime nad kätte,“ rääkis Bauer. „Seejärel jäädi korraks passima. Kaks sõitjat tegid väikese vahega kaks rünnakut ja nii saime neljakesi eest ära. Kümne kilomeetri pärast tuli 11-liikmeline grupp meile järgi ja siis olimegi lõplikult eest läinud. Viimaseks kaheks ringiks oli 15-liikmelisest grupist alles üheksa. Kogu sõit läks ideaalselt kuni viis kilomeetrit enne lõppu rünnates august läbi sõitsin. Kett lendas seejärel eest maha raami ja hammasratta vahele nii kinni, et pidin seisma jääma ja tükk aega kangutama, et kett kätte saada. Kui liikuma sain oli vahe juba nii suur, et ei jõudnud enam oma grupile järele.“

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X