Dunkerque’i velotuuri võitis Gilbert, Räim 73. ja Vahtra 86.

Dunkerque’i velotuuri (UCI 2.Pro) kuuendal etapil (Ardes – Dunkerque; 182,9 km) pälvis esikoha grupifinišis belglane Gerben Thijssen (Intermarche – Wanty – Gobert Materiaux). Eestlased Mihkel Räim (Burgos-BH) ja Norman Vahtra (Go Sport – Roubaix Lille Metropole) said vastavalt 73. ja 86. koha.

Thijssen edestas finišis prantslaseid Hugo Hofstetterit (Team Arkea Samsic) ja Lorenzo Manzinit (Total Energies). Räim kaotas võitjale ühe minuti ja 28 sekundiga ning sai 73. koha, Vahtra kolme minuti ja 33 sekundiga ning finišeeris 86. positsioonil.

Kokkuvõttes pälvis velotuuri üldvõidu belglane Philippe Gilbert (Lotto Soudal), edestades kaasmaalast Oliver Naeseni (AG2R Citroen Team) nelja ja britti Jake Stewarti (Groupama – FDJ) viie sekundiga. Räim sai kokkuvõttes 75. (+15.59) ja Vahtra 83. (+18.30) koha.