Demare noppis Girol kolmanda etapivõidu, Kangert jätkab oma tiimi parimana

Itaalia velotuuri 143-kilomeetrisel seitsmendal etapil (Matera – Brindisi) võidutses grupifinišis prantslane Arnaud Demare (Groupama-FDJ; 2:47.28).

29-aastane Prantsusmaa meister edestas finišijoonel slovakki Peter Saganit (Bora-Hansgrohe) ja austraallast Michael Matthewsit (Team Sunweb).

Tanel Kangert (EF Pro Cycling) lõpetas grupis, mis kaotas võitjale 28 sekundiga. Eestlane sai kirja 86. tulemuse.

Giro liidrisärgis jätkab täna 16. koha saanud portugallane Joao Almeida (Deceuninck-Quick Step), kelle edu teist kohta hoidva Pello Bilbao (Bahrain-McLaren) ees on 43-sekundiline. Kolmandal kohal jätkab hollandlane Wilco Kelderman (Team Sunweb; +0.43).

Ühe koha võrra tõusnud Tanel Kangert jätkab oma tiimi parimana, hoides 32. kohta. Kaotust liidrile on kümme minutit ja 38 sekundit.

Velotuur jätkub laupäeval sõidetava 200-kilomeetrise Giovinazzo-Vieste etapiga.

Allikas: sport.err.ee