Dauphine velotuuril jätkas võidukalt Alaphilippe

Prantsusmaal jätkunud Dauphine velotuuri teisel etapil (Brassac-les-Mines – La Chaise-Dieu; 167,3 km) pälvis kodupubliku rõõmuks esikoha Julian Alaphilippe (Soudal – Quick Step; 3:54.53). Eestlased Madis Mihkels ja Rein Taaramäe (mõlemad Intermarche – Circus – Wanty) lõpetasid vastavalt 93. ja 127. kohal.

Alaphilippe edestas grupifinišis Richard Carapazi (EF Education-EasyPost) ja Natnael Tesfatsioni (Trek – Segafredo). Mihkels kaotas võitjale ühe minuti ja seitsme sekundiga ning Taaramäe viie minuti ja 29 sekundiga.

Üldarvestuses jätkab liidrina Christophe Laporte (Jumbo-Visma), edestades Alaphilippe’i ja Carapazi nelja sekundiga. Mihkels on kokkuvõttes 103., kaotades esimesele 11 minuti ja 41 sekundiga ning Taaramäe 130, jäädes liidrist maha 16 minuti ja kolme sekundiga.

Velotuuri kolmandal etapil on kavas 194,1 kilomeetrit.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X