Daphine velotuuri võitis Kangerti tiimikaaslane

Pühapäeval lõppenud Daphine velotuuri Prantsusmaal võitis kolumblane Daniel Felipe Martinez (EF Pro Cycling).

Mitmepäevasõidu viiendal, 153,5-kilomeetrisel Megeve etapil tuli Martinez teiseks, kaotades etapivõidu teeninud ameeriklasele Sepp Kussile (Team Jumbo-Visma) 27 sekundiga. Kolmanda koha sai sloveen Tadej Pogacar (UAE-Team Emirates).

Tanel Kangert (EF Pro Cycling) sai pühapäeval kirja 62. tulemuse, kaotades võitjale poole tunni ja 57 sekundiga. Rein Taaramäe (Team Total Direct Energie) etappi ei lõpetanud.

Tuuri üldvõidu pälvinud Daniel Felipe Martinez edestas teiseks tulnud Thibaut Pinot’d (Groupama-FDJ) kokkuvõttes 29 sekundiga. Kolmanda koha sai prantslane Guillaume Martin (Cofidis; +0.41).

Tanel Kangert teenis kokkuvõttes 46. koha (+1:01.19).

Allikas: sport.err.ee