Cyclo-crossi MK-sarja kolmandal etapil olid võidukad hollandlased

401233702_759468889511465_6151996241791864799_n

Belgias Dendermondes jätkunud cyclo-crossi maailma karika sarja kolmandal etapil võidutsesid hollandlased Ceylin del Carmen Alvarado (Alpecin-Deceuninck) ja Pim Ronhaar (Baloise Trek Lions).

Alvarado haaras liidripositsiooni kohe avaringil ning edestas lõpuks kaasmaalannat Lucinda Brandi (Baloise Trek Lions) 37 sekundiga ning inglannat Zoe Backstedti (Canyon/Sram Racing) ühe minuti ja 35 sekundiga. MK-sarjas liidrispositsiooni hoidnud maailmameister Fem van Empel kolmandal etapil ei startinud.

„Sellest on palju aega mööda, mil ma viimati võitsin, seega on väga hea tunne,“ ütles Alvarado võistluse järel. „Mu vorm on hetkel tõesti väga hea.“

Meeste konkurentsis pälvis karjääri esimese MK-etapivõidu Pim Ronhaar (56.04), jättes kaasmaalase Lars van der Haari (Baloise Trek Lions) 16 ja belglase Laurens Sweecki (Crelan-Corendon) 27 sekundi kaugusele.

„Ma pidin end esimesel kolmel, neljal ringil tagasi hoidma ja panustama võistluse teisele poolele. Tegingi seda ja tundsin ennast väga tugevalt,“ tõdes Ronhaar võistluse järel.

Cyclo-crossi MK-sarja neljas etapp peetakse 19. novembril Prantsusmaal Troyes’s.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X