Cyclo-crossi MK-sarja kolmandal etapil olid parimad Vos ja Iserbyt

G4LEekKcn2zWva2yXwPe9S-970-80

Ameerika Ühendriikides Iowas peetud cyclo-crossi maailma karika sarja kolmandal etapil pälvisid esikohad Marianne Vos (Jumbo-Visma) ja Eli Iserbyt (Pauwels Sauzen-Bingoal).

Vos (53.46) pani oma paremuse maksma viimasel ringil Mt Krumpiti tõusul, raputades selja tagant Denise Betsema (Pauwels Sauzen – Bingoal; +0.10). Kolmanda koha teenis Kata Blanka Vas (SD Worx; +0.36), jättes neljandaks valitseva maailmameistri Lucinda Brandi (Baloise Trek Lions; +1.08).

„Sain Ameerika Ühendriikidest hea kogemuse. Meil oli kolm MK-etappi, kus oli imeline atmosfäär. Jään oma tulemustega rahule. Võtan nüüd lühikese puhkuse ja valmistun hooaja teiseks pooleks,“ ütles Vos.

Meeste seas teenis esikoha valitsev Euroopa meister Iserbyt (59.10). Teise koha sai hollandlane Lars van der Haar (Baloise Trek Lions; +0.11) ja kolmanda võitja meeskonnakaaslane Michael Vanthourenhout (+0.31).

„Võistluse ajal oli väga palav. Eriti annab see tunda tugeva pingutuse ajal, kus juua on raske ja me pole ka harjunud seda Belgias tegema. Usun, et sain nendes oludes hästi hakkama,“ ütles Iserbyt.

MK-sarja üldarvestuses jätkavad samuti liidritena Vos ja Iserbyt.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X