Cyclo-crossi MK-etappidel olid võidukad Pidcock, Vos, Vanthourenhout ja Brand

FG-kmslXoAMXoN8
Nädalavahetusel toimusid Hollandis Rupchenis ja Belgias Namuris cyclo-crossi maailma karika etapid. Avapäeval olid võidukad britt Thomas Picock ja hollandlanna Marianne Vos ning päev hiljem Michael Vanthourenhout ja Lucinda Brand.
 
Pidcocki võiduajaks oli üheksaringilisel võidusõidul üks tund, kolm minutit ja 26 sekundit. Ta edestas MK-sarja üldliidrit Eli Iserbyti kolme ja Vanthourenhouti kaheksa sekundiga. Naiste seas oli põneva lõppfiniši järel parim Vos ajaga 54.14, edestades napilt kaasmaalannat Brandi. Kolmikvõidu Hollandile kindlustas Denise Betsema (+0.08). Kümnena parema hulka kuulus seejuures kaheksa hollandlannat.
 
Belgias valmistas kodupublikule rõõmu aga Vanthourenhout (59.28), teenides 36-sekundilise võidu Pidcocki ees. Kolmanda koha sai belglane Toon Aerts (+0.51). Naiste seas võidutses Brand ajaga 53.07, jättes selja taha kaasmaalannad Betsema (+0.20) ja Puck Pieterse (+1.16).
 
MK-sarja üldliidritena jätkavad 11 etapi järel Iserbyt ja Brand. Iserbyt on kogunud 358 punkti, edestades Vanthourenhouti (268 punkti) a Aertsi (251). Brandil on 322 silma, juhtides Betsema (299) a Pieterse (245) ees.
 
Järgmine MK-etapp toimub 26. detsembril Belgias Dendermondes.
Foto: UCI cyclo-cross World Cup/Twitter

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X