Cyclo-crossi maailmameister lõpetas meeskonnaga ühepoolselt lepingu

Cyclo-crossi maailmameister ja ka maanteesõidus arvestatavaid tulemusi näidanud Wout van Aert lõpetas ühepoolselt lepingu Veranda’s Willems-Crelani meeskonda haldava ettevõttega Sniper Cycling.

Van Aert avaldas hiljuti avalikult nördimust tööandja tegutsemise üle. Suurt rahulolematust tekitas 23-aastases belglases Veranda’s Willems-Crelani otsus liituda Roompot-Nederlandse Loterijga. Ajakirjandust teavitas lepingu lõpetamisest Sniper Cycling, van Aert pole uudist kommenteerinud, kirjutab Spordipartner.ee.

“Wout van Aert on ühepoolselt lõpetanud lepingu Sniper Cyclinguga esmaspäeval, 17. septembril hoolimata sellest, et klubi üritas eelmisel nädalal olukorda lahendada ja pakkus talle paremate tingimustega lepingut 2019. aastaks,” seisis Sniper Cyclingu pressiteates. “Van Aert lükkas pakkumise tagasi ja otsustas koheselt lepingu ühepoolselt lõpetada. Klubi mänedžment tunneb sellise otsuse üle kahetsust. Olukorda arutavad meie nõuandjad ja vahepeal lisakommentaare ei anta. Nagu oleme varem korduvalt öelnud, tahame järgmisel hooajal sõita Pro Continental tasemel.”

Augustis võitis van Aert Euroopa meistrivõistlustelt grupisõidus pronksmedali ja augusti alguses toimunud Taani velotuuri (UCI 2.HC) kokkuvõte ja kaks etappi.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X