Cyclo-crossi karikasarja viimase etapi võitsid Mihkels ja Kukk

Soudal cyclo-crossi karikasarja viimase etapi Pirital võitsid Madis Mihkels ja Kätlin Kukk. Kokkuvõttes olid parimad Mihkels ja Laura-Lizette Sander.

Meeste seas võidutses alles juunioride klassis sõitev Mihkels, kes lõpetas kaheksaringilise võidusõidu ajaga 57.34. Teise koha sai meeste üldarvestuses Gert Kivistik (57.56) ja kolmanda Magnus Krusemann (58.02).

Naiste seas oli kiireim samuti veel juunioride klassis sõitev Kätlin Kukk, kes sai viieringilisel võidusõidul kirja ajaks 39.45. Naiste absoluutarvestues sai teise koha Laura Lizette Sander (40.38) ja kolmanda Mae Lang (42.02).

Seitsme etapiga karikasarjas pälvis meeste seas üldvõidu Mihkels (598 p), kes võitis kokku viis etappi. Teise koha sai Kivistik (589) ja kolmanda Krusemann (584).

Naiste seas pälvis üldvõidu Laura Lizette Sander 481 silmaga. Talle järgnesid Tatjana Dobolina (410) ja Merili Sirvel (402). Hiljuti veteranide seas Euroopa meistriks kroonitud Maris Kaarjärv oli neljas (382) ja ühepunktilise kaotusega pidi viienda kohaga leppima Mari-Liis Mõttus, kes jättis viimasel etapil osalemata, kuna asus starti MK-sarja etapil Taboris, kus pälvis naiste seas 31. koha.