Cyclo-crossi karikasarja üldvõidu pälvisid Kivistik ja Kaarjärv

Lezyne CX Karikasarja üldvõidu pälvisid meeste eliidis Gert Kivistik (Hawaii Express) ja naiste eliidis Maris Kaarjärv (SK Rakke). 481 punkti kogunud Kivistikule järgnesid Magnus Krusemann (472; AT Spordiklubi) ja Joonas Maanurm (458; ProShop Team).
Meeste U23 vanuseklassi esikolmik on järgmine: Rait Ärm (Tartu2024/BalticChainCycling.com), Artjom Mirzojev (Tartu2024/BalticChainCycling.com) ja Mairon Milistver (Pärnu Kalevi Spordikool). Juunioride arvestuses oli parim absoluutarvestuses viis esimest etappi võitnud Madis Mihkels (Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi), poodiumile tõusid veel Frank Aron Ragilo (Kalevi Jalgrattakool) ja Lauri Tamm (Kalevi Jalgrattakool).

Naiste eliidis jäi 324 silma kogunud Kaarjärvest kõigest kolme punkti kaugusele Sille Puhu (Hawaii Express) ja Tatjana Dobolina (301; Spordipartner). Naiste U23 kolm paremat on Merili Sirvel (277; Rakvere Rattaklubi Siplased), Mathilde Manuela Nigul (227; CFC Spordiklubi) ja Aidi Gerde Tuisk (172; CFC Spordiklubi). Juunioride edukamad oli Elina Tasane (383; Viljandi Rattaklubi), Elisabeth Ebras (376; Team Rytger) ja Annabrit Prants (331; Kalevi Jalgrattakool).
Kõiki koondtulemusi saate vaadata SIIT.

Tallinnas peetud viimase etapi võitis meeste absoluutarvestuses Ragilo, kes edestas ligi minutiga Mirzojevit ja rohkem kui minutiga Ärmi. Naiste esikolmiku moodustasid Mari-Liis Mõttus (Haanja Rattaklubi), Ebras ja Laura Lizette Sander (Pärnu Kalevi Spordikool).
Viimase etapi tulemusi saate vaadata SIIT.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X