Cyclo-crossi karikasarja teise etapi kaksikvõit läks Lätti

Elvas peetud Eesti CX Karikasarja teisel etapil pälvisid kaksikvõidu lätlased Maris Bogdanovics (Giant&Liv Team Latvia) ja Matiss Kalveršs (Astana Development Team) kolmandana lõpetas eliitklassis Virgo Mitt (Pärnu Kalevi Spordikool). Meeste eliidi arvestuses sõideti 60 minutit ja võitja läbis kümme ringi ajaga üks tund ja 19 sekundit. Teisele kohale tulnud Matiss Kalveršsi ajaks oli 01:01:01 ja veel juunioride klassi kuuluva Virgo Mitt-i ajaks mõõdeti 01:01:28.

Naiste arvestuses võidutses CX Karikasarja teisel etapil nagu ka esimeselgi Merili Sirvel (Rakvere Rattaklubi Siplased), poodiumile jõudsid veel Laura Lepasalu (Simuna SK) ja juunior klassi sõitja Karolin Surva (CFC). Naised sõitsid 40 minutit ja läbisid selle aja jooksul kuus ringi, võitja ajaks märgiti 42 minutit ja 59 sekundit, teisena lõpetanud Laura Lepasalu sai ajaks 43:17 ja Karolin Surva finišeeris kolmandana jaga 43:52.
Mehed 12-aastased (15 minutit)
1 Steven Sumberg (#155) 2 00:14:37
2 Sebastian Ant (#146) 2 00:14:54
3 Maikel Magnus Välja (#150) 2 00:15:03
Mehed 14-aastased (25 minutit)
1 Jorgen Järvsoo (#120) 3 00:19:44
2 Egert Tammeleht (#141) 3 00:20:15
3 Ivan Chornohor (#176) 3 00:20:21

Mehed 16-aastased (30 minutit)

1 Riko Tammepuu (#92) 5 00:31:14
2 Ron Rooni (#67) 5 00:31:50
3 Sebastian Suppi (#97) 5 00:32:15

Meesjuuniorid (60 minutit)

1 Virgo Mitt (#178) 10 01:01:28
2 Martti Lenzius (#197) 10 01:02:03
3 Richard Ründva (#4) 10 01:02:39

Mehed U23 klass (60 minutit)

1 Matiss Kalverss (#17) 10 01:01:01
2 Alekss Krasts (#21) 10 01:02:34
3 Andre Roos (#226) 10 01:03:12

Mehed seenior 1 klass (40 minutit)

1 Raiko Kaldoja (#29) 6 00:38:12
2 Keijo Priks (#54) 6 00:39:12
3 Alexander Obrezkov (#55) 5 00:41:01

Mehed seenior 2 klass (40 minutit)

1 Andre Kull (#47) 6 00:38:13
2 Margus Mikson (#30) 6 00:38:46
3 Markku Ainsalu (#249) 6 00:39:02

Mehed seenior 3 klass (40 minutit)

1 Eero Kiskonen (#65) 6 00:38:47
2 Jaanus Linkgreim (#42) 6 00:42:53
3 Kaupo Kattai (#244) 6 00:44:28

Mehed seenior 4+klass (40 minutit)

1 Tarmo Neemela (#35) 6 00:39:49
2 Aimar Pedari (#50) 6 00:40:35
3 Priit Randpõld (#40) 6 00:41:47

Naised 12-aastased (15 minutit)

1 Kertu Mitt (#182) 2 00:16:57
2 Eliis Veske (#154) 2 00:18:49
3 Katrina Hansone (#240) 2 00:19:24

Naised 14-aastased (25 minutit)

1 Linda Lensment (#121) 3 00:21:57
2 Marta Mõttus (#142) 3 00:21:58
3 Mirt Ärm (#126) 3 00:22:20

Naised 16 aastased (30 minutit)

1 Maribel Rannala (#93) 5 00:36:54
2 Mairit Kaarjärv (#96) 5 00:37:01
3 Zlata Broniševskaja (#74) 5 00:37:57

Naisjuuniorid (40 minutit)

1 Karolin Surva (#52) 6 00:43:52
2 Liisi Lohk (#187) 6 00:44:22
3 Eliise Kivistu (#45) 6 00:44:52

U23 klassi naised (40 minutit)

1 Carol Kuuskman (#237) 6 00:44:13
2 Kristel Sandra Soonik (#46) 5 00:37:23
CX 2022 karikasarja 2.etapp – 54. Elva sügiskross tulemused siin ja pildid (autor Marko Hõrak) siin
Eesti CX Karikasarja 3. etapp toimub laupäeval 15. oktoobril Raplas.
CX 2022 karikasarja 2.etapp – 54. Elva sügiskross meeste üldarvestuse poodium
CX 2022 karikasarja 2.etapp – 54. Elva sügiskross naiste üldarvestuse poodium

 

Impression