CYCLO-CROSSI EM VÕIB ÄRA JÄÄDA

1619-single-default

Hollandi valitsus karmistas olulisel määral koroonapiiranguid ja selle kohaselt ei tohi järgmise nelja nädala jooksul pidada ühtegi spordivõistlust peale jalgpallimängude. Kui see piirang jõusse jääb, ei saa Hollandi linnas ‘s_Hertogenboschis 7.-8. novembrini pidada ka cyclo-crossi Euroopa meistrivõistlusi.
Cyclo-crossi maailmameistrivõistlused peaksid toimuma 30.-31. jaanuarini Belgias Oostendes. Rahvusvahelise Jalgratta Liidu president David Lappartient ütles, et praeguse seisuga MM toimub.
“Samas ma ei saa ma pakkuda sajaprotsendilist kindlustunnet. Jälgime olukorda hoolikalt ja jaanuari alguses saame midagi täpsemalt öelda. Igas riigis langetab ürituse lubamise osas otsuse kohalik Terviseamet. Oleme nendega pidevas ühenduses,” kinnitas Lappartient. Suured küsimärgid on ka cyclo-crossi MK-sarja kohal. Täpsemat infot lubati anda lähiajal.

Allikas: spordipartner.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X