Cyclo-crossi EM-i avapäev tõi eestlastele kaks esikümne kohta

Hollandis ‘s-Hertogenboschis alanud Euroopa meistrivõistlustel olid esimesel võistluspäeval rajal eestlannad Maris Kaarjärv ja tiitlikaitsja Tea Lang, kes lõpetasid vastavalt 4. ja 6. kohal.

Vanuseklassis naised 40-45 võitis esikoha hollandlanna Bianca van den Hoek, kes edestas teiseks tulnud saklsannat Julia Nikolopoulost kolme minuti ja 34 sekundiga. Pronksi sai kaela belglanna Gertie Willems (+4.05). Kaarjärve jäi medalist lahutama 25 sekundit.

Vanuseklassis naised 50-54 läks kaksikvõit Hollandisse. Kulla pälvis Reza Hormes-Ravenstijn ja hõbeda Marianne van Leeuwen (+1.58). Kolmas koht läks inglanna Joanne Newsteadile (+2.41). Möödunud aastal võidutsenud Lang jõudis finišisse võitjast 3.52 hiljem ja sai kuuenda koha.

Euroopa meistrivõstlused lõppevad pühapäeval eliitklassi sõitudega.

Allikas:sport.err.ee