Cycling Tartu rattatiim läheb hooajale vastu ambitsioonikate plaanidega

Teist aastat tegutsev Cycling Tartu rattatiim esitles Tartu Lõunakeskuses uue hooaja plaane ja sõitjate koosseisu.

Tegemist on Eesti U23 maanteekondise baasklubiga, kuhu koondise kandidaatidest kuuluvad Siim KiskonenKristjan JohansonKristo Prangel, Joosep Sankmann ja Rait Ärm. Lisanduvad veel kaks kogenumat meest – meeskonna kapten Oskar Nisu ning Norman Vahtra.

Sõitjad lahkuvad Eestist juba loetud päevade pärast, 16. jaanuaril. Ees ootab kolm nädalat vältav treeninglaager Hispaanias. Sealt minnakse edasi Türki, kus tehakse hooaja esimesed stardid. Seejärel sõidud Belgias ja Prantsusmaal ning koju tagasi tullakse tagasi alles 5. mail.

“Sel aastal on meeskond palju ühtlasem,” kinnitab tiimi spordidirektor Rene Mandri. “Tahaks kohe hooaja alguses tulemuse osas märgi maha saada. Seetõttu oleme ka treeningmudelit muutnud, intensiivsust lisanud. Talve jooksul käisime kolmel korral Leedus Panevežyse trekil harjutamas, tundus et mõjus hästi.”

Allikas: sport.delfi.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X