Cycling Tartu pälvis Pärnus kolmikvõidu, vahetus üldliider

Filter maanteekarikasarja kolmandal etapil, Pärnu 19. rattapäeval näitas 102,1 km pikkusel põhisõidul suurt üleolekut Cycling Tartu – klubi ratturid hõivasid kogu pjedestaali. Grupifiniši võitis Norman Vahtra, talle järgnesid Rait Ärm ja Oskar Nisu.

Parimaks naiseks tõusis üldarvestuses 65. koha saanud Kelly Kalm (CFC Spordiklubi), teine-kolmas olid vastavalt Ljuba Smirnova ja Annika Tuul (Pyssid).

39,9 km distantsil moodustasid esikolmiku sama aja saanud Kardo Aia (Püha Loomaaed), Riho Alaru ja Jaanus Linkgreim (Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi).

Cycling Tartul on Filter maanteekarikasarjas kõrged sihid, tiim on võitnud kõik kolm esimest etappi. Kuusalus saavutas esikoha Nisu ja Elvas Markus Pajur. Ka sarja kokkuvõttes on Cycling Tartul kolmikjuhtimine. Uueks üldliidriks tõusis Vahtra, kes edestab Nisu kahe ja Siim Kiskoneni kümne punktiga.

Naistest hoiab kindlat esikohta Kalm.

Filter maanteekarikasarja neljas etapp Fakto Auto Tallinna 9. rahvasõit toimub 9. juunil. Võistluslinnak asub Ülemiste Citys Valukoja tänaval.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X