Cycling Tartu pälvis Filter Temposõidu avaetapil kolmikvõidu

Norman Vahtra

Filter Temposõidu 11. hooaja avaetappi valitses Cycling Tartu, kes pälvis Jüris peetud jõuproovil koguni kolmikvõidu! 15 km pikkuse distantsi läbis kiireimini Norman Vahtra ajaga 19.22,1, mis teeb keskmiseks kiiruseks 46,5 km/h. Tiimikaaslased Peeter Pung ja Karl Armold Vendelin kaotasid talle vastavalt 25,8 ja 50,2 sekundit.
Sarja valitsev üldvõitja Kert Martma (CFC Spordiklubi) oli neljas. Vahtra ületas ka aasta tagasi Mihkel Räime (Israel Cycling Academy) poolt püstitatud rajarekordi 17,1 sekundiga.
Naiste arvestuses võidutses kokkuvõttes 60. koha pälvinud Mae Lang, kelle keskmiseks kiiruseks kujunes 38,4 km/h. Teine-kolmas olid vastavalt Mathilde Manuela Nigul (CFC Spordiklubi) ja Krista Karing. Aja sai kirja 233 ratturit. Kõiki tulemusi saate vaadata siit.
Temposõidule järgnenud 5 km jooksudistantsil oli nobedaim Peep Jalakas ajaga 16.49,3. Järgnesid Oliver Kulbas (17.30,8) ja Janar Juhkov (17.32,3). Naiste esikolmiku moodustasid Eveli Kurg (20.16,8), Klarika Kuusk (20.17,8) ja Cathy-Liis Suurkivi (23.24,5). Osales 24 jooksuhuvilist.
Filter Temposarja järgmine etapp toimub 16. mail Kiilis, kus on kavas 25 km paarissõit.

Fotode autor on Kristjan Kivistik

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X