Covid-19 uuringu üleskutse sportlastele

Koduleht 1920x1280 Kliinikum new

Lp sportlased!

COVID-19 on muutnud ja mõjutanud tugevalt kogu maailma, nii ka kõiki Eesti sportlasi ning kogu spordivaldkonda. Spordimeditsiini arst-resident Mari Arak koostöös spordiarst Eve Undiga viib Eesti sportlaste seas läbi COVID-19 sagedusuuring, ning sellega seoses palub täita alljärgneva küsimustiku. Tegu on Eesti sportlaste COVID-19 uuringu teise etapiga. Kui oled varasemalt (2021. a suvi-sügis) küsimustikku täitnud, siis palume seda uuesti täita! (See on vajalik värskete andmete saamiseks haigestumise ja vaktsineerimise osas)

Uuringus palume osaleda kõigil 14-65 aastastel spordiga regulaarselt tegelevatel inimestel. Lühikese küsimustiku täitmine on anonüümne ja võtab aega kuni 5 minutit, küsimused puudutavad teie tervist ja COVID-19. Vastama on oodatud nii COVID-19 läbipõdenud kui mittepõdenud sportlased.

Küsimustikku saab täita kuni 31. maini 2022 siin: https://redcap.link/COVIDuuring

Uuringu eestvedajad:
Mari Arak mari.arak@kliinikum.ee Spordimeditsiini arst-resident; Eesti naiste võrkpallikoondise arst
Eve Unt Kaasprofessor, Spordimeditsiini vanemarst-õppejõud

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X