Cort teenis Vueltal teise etapivõidu, liidrina jätkab Taaramäe meeskonnakaaslane

E9ufmXyVoA0tzdL

Taanlane Magnus Cort (EF Education-Nippo) teenis Vueltal teise etapivõidu, kui oli parim 175-kilomeetrisel grupifinišiga lõppenud 12. etapil. Üldliidrina jätkab Rein Taaramäe (Intermarche – Wanty – Gobert Materiaux) meeskonnakaaslane Odd Christian Eiking.

60 kilomeetrit enne finišit tuli ratturitel ületada üks kolmanda ja üks teise kategooriaga tõus. Need hõrendasid peagrupi ridu ligi poolesajale mehele, kellest finišis oli kiireim Cort. Taanlane võttis ette seejuures väga pika sprindi, kuid lõpujooneks jõudis talle kõrvale vaid Andrea Bagioli (Deceuninck-QuickStep). Neli meest Romain Bardet (DSM), Giulio Ciccone (Trek-Segafredo), Jay Vine (Alpecin-Fenix) ja Sergio Henao (Qhubeka-NextHash) saadi kätte vaid kilomeeter enne finišit.

Taaramäe sai 60. koha, kaotades võitjale kolme minuti ja 21 sekundiga, Martin Laas (Bora-Hansgrohe) oli 144. (+16.10).

Kokkuvõttes suuri muutusi ei toimunud. Liidrina jätkab Eiking, kellele järgnevad prantslane Guillaume Martin (Cofidis; +0.58) ja sloveen Primož Roglic (Jumbo-Visma; +1.56). Taaramäe on 81. (+1:28.07) ja Laas 164. kohal (+2:24.18).

Reedel on kavas 203,7-kilomeetrine siledam etapp.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X