CHRIS FROOME KUTSUB IISRAELI KLUBISSE KOGENUD LÕUNA-AAFRIKA VABARIIGI RATTURIT

Mihkel Räime ja Norman Vahtra koduklubiga Israel Start-Up Nation lepingu sõlminud Chris Froome (Ineos) soovib oma peamiseks abimeheks tuua Lõuna-Aafrika Vabariigi ratturi Daryl Impey. 35-aastane suurte kogemustega mees on alates 2012. aastast sõitnud Austraalia tiimis Mitchelton-Scott.

Senise karjääri vältel on Impey võitnud Tour de France’il etapi, tulnud kahel korral Tour Down Underi üldvõitjaks ning pälvinud kaheksal viimasel aastal kuldmedali LAV-i meistrivõistlustel temposõidus. Loomulikult soovib ka Mitchelton-Scott kõrgelt hinnatud Impeyd, kelle leping saab käesoleva aastaga läbi, enda ridades hoida ja ainsa LAV-i ratturina Touri liidrisärki kandnud mehel tuleb nüüd teha valik.
Israel Start-Up Nation näib olevat eelisseisundis just rahalise kindluse mõttes. Mitchelton-Scotti tulevik on nimisponsori ebakindla majandusseisu pärast küsimärgi all, Israel Start-Up Nationi eelarve püsib kindlatel alustel.

Israel Start-Up Nation üritas värvata ka Richie Portet (Trek-Segafredo), kuid Austraalia veteran siirdub ilmselt Ineosi ridadesse. Samuti tegi Iisraeli meeskond pakkumise Jasper Stuyvenile, kes otsustas aga Trek-Segafredos jätkata.

Allikas: spordipartner.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X