CC ROTA MOBILIS SOOVIB NELJANDA KOHA KAMMITSAIST VABANEDA

ccrm

Täna tutvustab oma tegemisi Eesti Jalgratturite Liidu liige CC Rota Mobilis.

  1. Kui palju rattureid praeguse seisuga teie klubis on? Kes on treenerid ja kus treeningud toimuvad?

Klubis on hetkeseisuga 19 ratturit vanusevahemikus 27- 52 aastat. Meil on meeste kõrval alati olnud klubis vähemalt üks naissoost liige ja on seda ka praegu Marion Aare näol. Kuigi me ei korralda klubina noortele ega lastele rattatrenne, on liikmete endi järelkasvu hulgast jõudnud esimene pääsuke ka klubi põhikoosseisu Evert Einroosi näol. Klubina oleme pigem maastikurattasuunitlusega, aga trenni teeme palju ka maanteel. Kevadeti on 2/3 klubilistest Lõuna-Euroopas laagerdamas.

2.  Millised on teie klubi selle ja järgmise hooaja eesmärgid, kuidas plaanite neid saavutada?

No ikka kiiremini, kaugemale, kõrgemale! Eesti meistrivõistlustel on viimastel aastatel olnud peaeesmärgiks maastikukrossi teatesõidus kuldmedal seeniorite vanuseklassis ning lisaks proovime silma jääda ka maratonisarjades. Viimati toimunud (08.07.2020) Rakvere Rattamaratonil oli meie klubist 8 meest põhisõidul esisajas.

3. Millist rattaüritust ja miks ootate sel hooajal kõige rohkem?

Meil on klubis traditsiooniks iga-aastane välisvõistlus. Oleme käinud nii Leedus, Venemaal, Norras ja enamused korrad Soome erinevatel MTB võistlustel. See viimane ongi vast oodatuim sündmus, kuigi sellel aastal jäi juuni algusesse planeeritud välisreis ära.

4. Kas on midagi muud südamel, mida tahaks teistega jagada?

Meie suurim murekoht hetkel on klubi asutaja ja raudvara Andre Kull. Tema lõputuna näiv neljandate kohta jada on teda kuulsaks teinud nii siin kui sealpool piiri. Nagu Kaido Kaaberma on öelnud – “Neljas koht on jama!” Oleme moodustanud selleks aastaks spetsiaalse töörühma eesotsas Karmen Reinpõlluga aitamaks Andre sellest lõputust jadast välja. Kas siis üles või allapoole neljandat, vahet ei ole.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X