Cavagna võitis Poola tuuril sõidetud temposõidu, Kangert 30.

Poola velotuuri (2.UWT) kuuendal etapil, 19,1-kilomeetrises temposõidus teenis esikoha prantslane Remi Cavagna (Deceuninck – Quick Step). Tanel Kangert (Team BikeExchange) pälvis 30. koha.

Cavagna võiduajaks mõõdeti 22 minutit ja kümme sekundit, mis teeb keskmiseks kiiruseks 51,7 km/h. Teise koha sai liidrisärgis sõitev portugallane Joao Almeida (Deceuninck – Quick Step; +0.13) ja kolmanda poolakas Maciej Bodnar (Bora – Hansgrohe; +0.16). Kangert kaotas võitjale 59 sekundiga ja teenis 30. koha. Norman Vahtra (Israel Start-Up Nation) jäi liidrist maha ühe minuti ja 58 sekundiga ning pälvis 85. koha.

Kokkuvõttes jätkab liidrina Almeida. Teist kohta hoiab sloveen Matej Mohoric (Bahrain – Victorious; +0.26) ja kolmandaks kerkis poolakas Michal Kwiatkowski (Ineos Grenadiers; +0.33). Kangert jätkab 36. kohal, kaotades Almeidale nelja minuti ja nelja sekundiga ning Vahtra hoiab 136. positsiooni, jäädes portugallasest maha 43 minuti ja 20 sekundiga.

Pühapäeval sõidetakse velotuuril viimane etapp, millel pikkust 145,1 kilomeetrit.