Cattaneo võitis Luksemburgi velotuuril temposõidu, Kangert 33.

Luksemburgi velotuuri (UCI 2.Pro) neljandal etapil, 25,4-kilomeetrises temposõidus oli parim itaallane Mattia Cattaneo (Deceuninck – Quick Step). Tanel Kangert (BikeExchange) pälvis 33. koha.

Cattaneo võiduajaks oli 30 minutit ja 53 sekundit, mis teeb keskmiseks kiiruseks 49,347 km/h. Tema järel sai teise koha meeskonnakaaslane Joao Almeida (+0.02), kes võttis šveitslaselt Marc Hirschilt (UAE-Team Emirates) liidrisärgi tagasi. Hirschi kaotas portugallasele 47 sekundiga ja sai kuuenda tulemuse, mis oli piisav, et kokkuvõttes teisele kohale pidama jääda. Enne viimast etappi kaotab ta Almeidale 43 sekundiga. Cattaneo kerkis etapivõiduga kolmandaks (+0.50).

Kangert kaotas Cattaneole ühe minuti ja 40 sekundiga ning sai 33 tulemuse. Kokkuvõttes kerkis eestlane kahe positsiooni võrra, minnes viimasele etapile vastu 46. kohalt. Kaotust liidrile on kogunenud 15 minutit ja üks sekund.

Viiendal etapil sõidavad ratturid 183,7 kilomeetrit Merschist Luksemburgi pealinna.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X