Carol Kuuskman sai Soomes kolmanda koha

Carol Kuuskman (Henttala Development Team) võistles nädalavahetusel Soomes toimunud võistlustel 64. TS Kortteliajot ja Simo Klimsheffskij’n muistoajo. 30-kilomeetrisel kriteeriumil sai eestlanna 3. ja 40-kilomeetrises grupisõidus 10. koha.

Laupäeval toimunud kriteeriumil võidutses Kuuskmani naiskonnakaaslane Aino Hämäläinen ajaga 28 minutit ja kümme sekundit. Teise koha pälvis Essi Pelto-Arvo ja kolmas oli Kuuskman.

Pühapäevases grupisõidus oli parim Tiia Tulokas ajaga üks tund, kuus minutit ja 38 sekundit. Teise koha sai Pelto-Arvo, kaotades võitjale ühe minuti ja 20 sekundiga ning kolmas oli Maisa Tuliniemi, jäädes Tulokasele alla ühe minuti ja 23 sekundiga. Kuuskman kaotas võitjale kahe minuti ja 59 sekundiga.

„Rada oli neljakilomeetrisel ringil, mida läbisime kümme korda. Ringil oli sees üks 700-meetrine karm tõus, mida sõideti igal ringil täisgaasiga. Tiimitöö oli meil hea ja naiskond ise on ka väga äge,“ ütles Kuuskman võistluse järel.