Brown kerkis Prantsusmaal temposõidu võiduga liidriks, Ebras jätkab 47. kohal

Elisabeth Ebras

Prantsusmaal jätkuval Bretagne Ladies Touril (UCI 2.1) sõideti Plouay tänavatel 19,5-kilomeetrine temposõit, kus Elisabeth Ebras (UAE Development Team) sai 62. koha.

Ebras kaotas võitjale Grace’i Brownile (FDJ-SUEZ; 26.57) nelja minuti ja kümne sekundiga. Seejuures edestas 30-aastane austraallanna lähimaid konkurente enam kui minutiga. Nii hollandlanna Maaike Boogaard (AG Insurance – Soudal Quick Step) kui prantslanna Coralie Demay (St Michel – Mavic – Auber93 WE) jäid etapivõitjale alla ühe minuti ja üheksa sekundiga.

Tugeva temposõiduga kerkis Brown velotuuri üldliidriks. Demay jääb temast 17 ja itaallanna Alessia Vigilia (Top Girls Fassa Bortolo; +0.28) 28 sekundi kaugusele. Ebras hoiab 49. positsiooni, jäädes austraallannast maha nelja minuti ja 11 sekundiga.

Reedel sõidetakse velotuuril 136 kilomeetrit marsruudil Mur de Bretagne – Kervignac.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X