Bosch Eesti Maastikurattasarja soodushinnaga registreerimine

logo

Eesti Vabariigi sajanda sünnipäeva puhul pakub Bosch Eesti Maastikurattasari soodushinnaga registreerumist tervele 2018. aasta hooajale!

Eeloleval nädalavahetusel, ehk 23-25. veebruaril, on sarja seitsmele põhisõidule võimalik registreeruda aastapäevale kohaselt sümboolse 100 euro eest (tavahind on hetkel 119 eurot). Lisaks kehtivad soodustused ka Noorte- ja matkasõidule ning XXL-sõitudele.

2018. aasta jalgrattahooaeg avati juba mitu nädalat tagasi talikrossidega ja nüüd on viimane aeg teha esimesed sammud juba aprillis startivaks rattamaratonide virr-varriks. Mõeldes alanud hooajale on Eesti Maastikrattasari uueks hooajaks ette võtnud palju uuendusi ja põnevaid väljakutseid. Eriline tähelepanu on suunatud algaval hooajal naisvõistlejatele – nimelt autasutatakse sarja põhisõitudel nii etapil, kui ka sarja kokkuvõttes kuut paremat naisvõistlejat. Ka XXL sõidus autasustatakse naisvõistlejad meestega võrdsel alusel. Meil on ka hea pakkumine neile osalejatele, kes saavad sarjas kirja lõpptulemuse ehk läbivad vähemalt viis sarja etappi. Nende eest tasub Bosch Eesti Maastikrattasari osalustasu Läti sõsarsarja Vivus MTB-maratons viimasel etapil osalemiseks, mis toimub 8. septembril 2018, stardiga Vastse-Roosas Võrumaal. Tähelepanu oleme suunanud ka Noorte- ja matkasõidule, jälgides radade raskusastet ning pikkust – rattasõit peab pakkuma lõbu ning naudingut, mille tulemusena jõuab rohkem lapsi jalgrattasõidu kui harrastuse ja spordi juurde.

Osalejatel on võimalik valida kahe erineva distantsi ehk põhisõidu ning noorte- ja matkasõidu vahel. Kolmel etapil (Aegviidus, Jõelähtmel ja Rõuges) on lisaks põhisõidule kavas ka XXL-sõit. Tõelistele mtb-friikidele on sarjaks registreerumisel võimalus valida ainult need kolm pikka ja rasket XXL-sõitu ning ainult neile registreerudes optimeerida oma võistlusprogrammi ning osalustasusid! Lisaks on Jõelähtme Rattamaratonil suur au korraldada XXL-sõidu raames 2018. aasta Eesti meistrivõistlused maastikurattamaratonis (XCM).

Uuel hooajal on Bosch Eesti Maastikurattasarjas jätkuvalt kavas distantsideülene punktiarvestus, mille tulemusena on koondarvestus muutunud põnevamaks. Distantsiülene punktiarvestus annab paindlikumad võimalused klubi ratturite võistlusprogrammi koostamiseks, jäädes samas klubiga üldarvestuses konkurentsi. Võistkonda võib kuuluda kolm kuni kuus liiget. Võistkondlikus arvestuses liidetakse igal etapil distantsideüleselt võistkonna kolme parema lõpetaja punktid.

Bosch Eesti Maastikurattasari on üles ehitatud põhimõttega, et rattasõit ei saa olla range kohustus, vaid peab pakkuma võimalusi efektiivse arengu elluviimiseks. Võimalus on leida viis etappi, mis enim sobivad, et koostada parim konkreetse ratturi vajadusi arvestav hooaja võistlusprogramm.

Registreerimine: www.rattamaratonid.ee

Kiirustage, sest hea pakkumine kestab vaid meie vabariigi pidupäeva nädalavahetuse!
Kasutage registreerumisel sooduskoodi: EESTI100

Ilusat vabariigi aastapäeva kõikidele ratturitele! Elagu Eesti!

Bosch Eesti Maastikurattasari
www.rattamaratonid.ee
info@rattamaratonid.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X