Bosch Eesti maastikurattasarja registreerimise tähtaega pikendati

22. Rõuge Rattamaraton

Bosch Eesti maastikurattasarjale registreerimise tähtaega pikendati 26. maini ning rattamaratoni hooaja avab 5. juunil 23. Rõuge Rattamaraton, kus toimuvad ka Eesti meistrivõistlused maastikurattamaratonis.

„Alates 3. maist on lubatud küll avalikud üritused, aga kuni 150 osavõtjaga, mis sunnib meid võistluskalendris tegema muudatusi. Praeguse seisuga on sarja avaetapiks 5. juunil toimuv 23. Rõuge Rattamaraton, kus toimuvad ka Eesti meistrivõistlused maastikurattamaratonis. Kahe maratoni toimumise kuupäeva pidime ka edasi lükkama: 7. Alutaguse Rattamaraton toimub 13. juunil ning 21. Mulgi Rattamaraton 17. juulil,“ lausus Bosch Eesti maastikurattasarja peakorraldaja Enno Eilo.

Seoses sarja avaetapi edasi lükkumisega pikendati ka terveks maastikurattasarjaks registreerimise ja ka sarjas osalevate mees- ja naistiimide ülesandmise tähtaega, uueks lõppkuupäevaks on 26. mai 2021.

„Maratonide edasilükkamine eeldab mitmeid läbirääkimisi ja kompromisside leidmist nii maratoni korraldava klubi siseselt kui ka kohaliku kogukonna sees. Kogu korraldusmeeskonnaga loodame Eesti inimeste ja osalejate kannatlikkusele, mis lubaks meil juba juunikuus sarja hooaeg Rõuges käima lükata,“ sõnas Eilo.

Registreeruda saab veebilehel www.rattamaratonid.ee

Bosch Eesti Maastikurattasarja 2021 hooaja kalender:
5. juuni – 23. Rõuge Rattamaraton/EMV XCM
13. juuni – 7. Alutaguse Rattamaraton
11. juuli – 19. Rakvere Rattamaraton
17. juuli – 21. Mulgi Rattamaraton
25. juuli – Škoda Laagri 21. Rakke Rattamaraton
21. august – Kose 7 järve rattamaraton
4. september – 24. Tallinna Rattamaraton

Lisatud foto: Bosch Eesti Maastikurattasari

Lisainfo:
Bosch Eesti Maastikurattasari
press@rattamaratonid.ee
www.rattamaratonid.ee
Facebook: www.facebook.com/rattamaratonid.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X