Parandatud: BMX-krossis krooniti juunioride klassides Eesti meistriks Raun ja Mugra

84dfce91-0327-4193-bf57-8ae16ae8110d

Lätis Valmieras peetud BMX-krossi Eesti meistrivõistlustel pälvisid juunioride klassides esikohad Mirjam Raun ja Tõnis Mugra. Eliitklassides sel aastal Eesti meistri medaleid välja ei antud.

Mugra järel pälvis teise koha Oliver-Sten Saar ja kolmanda koha Rasmus Kiss. Rauni järel sai hõbedase autasu Kaari Visnapuu ja pronksise Elis Maarja Aardevälja. B15/16 klassis jõudsid kolme parema hulka Sten Tristan Raid, Luukas Lajal ja Oliver-Siim Simenson. B13/14 klassis võidutsesid Trevor Uiga, Rommi Maidla ja Mattias Laur, G13/14 klassis olid kolm parimat Paula Palmiste, Mirle-Neora Adusoo ja Mirtel Maidla.

B11/12 klassis pälvis võidu Oliver Pauskar, kellele järgnesid Hugo Laev ja Jesse Laur. B9/10 klassis oli kiireim Hans Helemets, edestades Kristen Kaur Aardeväljat ja Frants Kirsipuud. Sama vanade tüdrukute konkurentsis kuulusid esikolmikusse Bianka Leetberg, Laura Kiss ja Mari Ant. B7/8 klassis oli esimene Koit Carlos Kesa, teine Franz Koossalu ja kolmas Ats Helemets. B6 klassi kolm paremat olid Henrik Vool, Robi Hõbenurm ja Heron Männimets.

Cruiser mehed 17-29 klassis võitis Andren Kaju, kellele järgnes Matthias Kotkasets, Cruiser mehed 30+ klassis jõudsid kolme parema hulka Andrus Mõttus, Martin Mikk-Kirsme ja Martin Luht.

Eesti meistrivõistlused peeti tänavu Lätis Valmieras, sest Eestis ei ole veel 8 meetri kõrgust stardirada, mis on oluline eelkõige juunioridele, kuna alates sellest klassist starditakse Euroopa karika etappidel just nii kõrgelt.

Eesti Jalgratturite Liit tänab toetajaid Rand & Tuulberg, Jetoil, Hearum, Kagu Engineering, Floorin, Team Estonia.

Kõik tulemused leiad siit.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X