BMX krossiratturid valmistuvad hooajaks

Meie parimad BMX krossiratturid kogunesid Tartusse, et anda viimane lihv hooajaeelseks ettevalmistuseks. Selleks oli Lätist kohale kutsutud rahvuskoondise peatreener Artis Žentins, kes hindas ratturite sõidutaset ja korrigeeris sõiduelemente. Temapoolne hinnang meie ratturite talvisele ettevalmistusele oli positiivne ja tema hinnangul on saavutatud uus tase, mis annab lootust sel hooajal näidata kõrgeid tulemusi rahvusvahelistel võistlustel.

Kolme päeva jooksul tehti 4 treeningut, kokku tuli treeningtunde 12. Üle sai korrigeeritud meie ratturite oskused väravastardist alates kuni sprindiharjutusteni. Sinna vahele mahtusid nii pumba, manuali, kui ka hüppeharjutused, mitmed ratturid said väärt näpunäiteid, kuidas olla rajal veelgi kiirem ja millele rohkem tähelepanu pöörata. Meeleolu oli hea ja ratturid pidasid treeninglaagri vapralt vastu. Treeninglaager toimus peamiselt Tartu Velo treeningbaasis, külastati veel Arena veekeskust ja üks treening korraldati äsjavalminud uues BMX krossi sisehallis Tartu maakonnas. Ettevalmistus hooajaks on kulgenud plaanipäraselt ja lootused edukaks hooajaks on kidlasti suured.

Esimesed võistlused välisrajal toimuvad juba 24.- 25.03. Itaalias, Veronas, kus toimub Euroopa karikavõistluste 1. ja 2. etapp ja kus osaleb 2 meie ratturit, Sten Tristan Raid ja Ruudi Lumiste.

Impression
X