BMX krossiratturid valmistuvad Euroopa Meistrivõistlusteks.

Laager Valmieras 2018

Meie parimad BMX krossiratturid osalevad juulis Euroopa Meistrivõistlustel, mis korraldatakse taas Prantsusmaal, seekord Sarriansi krossirajal. Viimast lihvi käidi saamas meie koondise peatreeneri, Artis Žentinsi juures Lätimaal. Treeninglaagris osalesid nelja Eesti rattaklubi ratturid, kokku 19 krossiratturit. Treeninglaagri käigus käidi nii Smiltene, kui Valmiera krossiradadel, rassiti spordisaalis ja tehti ÜKE treeninguid spordiväljakul. Parandamist nõudsid mitmed elemendid, nii stardiväravas, kui sõidurajal. Kogenud treener oskas anda väärt nõu, kuidas stardiväravast kiiremini minema saada ja kuidas oma sõiduelemente rajal kiiremaks muuta. Töine õhkkond, korralik toit ja väärt oskuste omandamine olid treeninglaagris kõik olemas ning see tuleb meie ratturitele järgnevatel võistlustel kindlasti kasuks.

Enne Prantsusmaale minekut saab aga meie rattureid näha veel Eestis võistlemas, sel nädalavahetusel Tallinnas ja järgmisel nädalavahetusel Tartus, kus selguvad selle aasta Eesti Meistrid BMX krossis.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X