BMX krossikoondis rassib veel jõusaalis

Jõutreening 3

Kuigi ilmad lubavad juba õues sõita, jätkab BMX krossikoondis veel ettevalmistust hooajaks ja aprilli keskpaigani rassitakse nii jõusaalis, kui tehakse ÜKE treeninguid siseruumides. Välisraja olukord on veel kehv ja sellel sõitmine rikub rajakatet sedavõrd, et sinna pole hetkel mõistlik sõitma minna, küll on saanud teha õues esimesed sprinditreeningud. Samuti on sõitjatel vaja jõuvarusid täiendada, et siis esimestel välisvõistlustel korralikke tulemusi näidata.

Kogu talve on meie krossikoondise jõutreeningutega tegelenud tuntud jõutreener, Igor Baškirov, kes planeeris krossikoondise jõutreeningud ning hoiab selles osas silma peal meie parimatel krossisõitjatel. Koostöö Igoriga on olnud tõhus ja poiste jõunäitajad on silmnähtavalt paranenud, kindlasti jätkub koostöö ka edaspidi ja võimaldab meie parimatel BMX krossiratturitel saavutada paremaid tulemusi krossirajal. Esimene välisvõistlus, kus osaleb suurem osa meie krossiparemikust, on Ventspilsis, kus toimub 21.- 22. aprillil Läti Meistrivõistluste 1. etapp. Sten Tristan Raid ja Ruudi Lumiste jätkavad aga juba 14.- 15. aprillil Euroopa Meistrivõistluste etappidega Belgias, Zolderi krossirajal.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X