BMX EUROOPA MEISTRID SELGUVAD SEL NÄDALAVAHETUSEL VALMIERAS

EC3_8834

Sel nädalavahetusel toimuvad BMX krossi Euroopa Meistrivõistlused Lätis, Valmieras. Eestist on võistlustele minemas 29 ratturit, kelle hulgast rohkem kui kümne jaoks on tegemist esimese suurvõistlusega. Kokku osaleb sel korral Euroopa Meistrivõistlustel 1060 ratturit, 26 riigist.

Üritus toimub vastvalminud BMX krossirajal, kus treenima sai hakata juuni teisel nädalal, kuid ametlik avamine leidis aset nädal tagasi Läti Meistrivõistluste ajal. Rada sai oma nime lätlasest kahekordse olümpiavõitja Maris Strombergsi järgi.

Võistlused algavad reedel, 12. juuli õhtul, cruiser klassi sõitjate mõõduvõtuga. Laupäeva hommikul võistlevad kuni 12 aastased challenges klassi ratturid ning õhtul juunior ja eliitklassi sõitjad. Pühapäeval võistlevad 13+ challengs klassi ratturid.

Täpsem info SIIN

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X