BMX Eesti noorte meistrivõistluste kolmas etapp kulges üllatusteta

bmx

Tartu spordipargi BMX krossirajal peeti 8. augustil Eesti noorte meistrivõistluste 3. etapp. BMX krossi meistrimedalite arvestuses ehk 10-16-aastaste seas võitsid samad noorsportlased, kes ka eelmistel osavõistlustel.

Poistest oli 16-aastastest esimene Kristofer Raul Puri (Velo), 14-aastastest Tõnis Mugra (TÜASK), 12-aastastest Sten-Tristan Raid (TÜASK) ja 10-aastastest Konrad Kasemaa (Airpark).

Tüdrukute hulgas võitsid etapi 14-aastastest Mirjam Raun (TÜASK) ja 12-aastastest Ete Vapper (Airpark).

Peaaegu kõik mainitud kindlustasid äsjase etapivõiduga oma vanuserühmas ennetähtaegselt Eesti meistritiitli. Vaid 16-aastaste poiste hulgas on natuke intriigi, kuna Puri jättis eelmise etapi vigastuse tõttu vahele. Seetõttu peab ta esikoha tagamiseks olema edukas ka viimasel etapil, mis toimub 15. augustil Spot of Tallinna krossirajal rööbiti täiskasvanute Eesti meistrivõistlustega.

Võistluste tulemused

Järelevaatamine

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X