Bennett võidutses teist päeva järjest, Ärm ja Vahtra finišeerisid peagrupis

Rait Ärm

Prantsusmaal jätkuval GP des Hauds de France velotuuri (UCI 2.Pro) kolmandal etapil (Saint-Laurent-Blangy – Bouchain; 165,1 km) võidutses teist päeva järjest iirlane Sam Bennett (Decathlon AG2R La Mondiale Team; 3:42.38).

Bennett edestas finišijoonel belglaseid Milan Fretini (Cofidis) ja Amaury Capiot’d (Arkea – B&B Hotels). Eestlased Rait Ärm ja Norman Vahtra (mõlemad Van Rysel – Roubaix) finišeerisid peagrupis vastavalt kohtadel 40 ja 109.

„Mina ei saanud lõpuringil kuidagi grupi tagant ette, et Normanile korralik lahtivedamine sprindiks tehanagu olime kokku leppinud,“ ütles Ärm finišis. „Viimase laia sirge peal jõudsin tiimikateni, aga siis olime ikka liiga taga ja kilomeeter enne lõppu jäime veel kukkumise taha ka. Päevad pole vennad, homme jälle paremini!“

Velotuuri üldarvestuses jätkab Ärm 19. ja Vahtra 42. kohal. Mõlemad kaotavad liidrile Bennettile 24 sekundiga. Reedel on velotuuril kavas 166,8 kilomeetrit finišiga Pont-a-Marcqi linnas.

Foto: Laurent Sanson

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X