Belgia ühepäevasõit peatati tunniks, Mihkels lõpetas esikümnes

Madis Mihkels

Belgias 57. korda peetud ühepäevasõidul Circuit de Charleroi Wallonie (UCI 1.1; 183,8 km) teenis Madis Mihkels (Intermarche – Circus – Wanty) kaheksanda koha.

Nelikvõidu pälvisid kodupubliku rõõmuks belglased. Esikoha sai Jordi Meeus (Bora – Hansgrohe; 4:45.45), edestades kaasmaalaseid Lionel Taminiaux’d (Alpecin – Deceuninck), Timo Kielichi (Alpecin – Deceuninck) ja Milan Mentenit (Lotto Dstny).

„Võistlus kujunes päris tüütuks, sest distantsi keskel juhtus politseimootorratturil tõsisem kukkumine ja seisime rajaääres üle tunni,“ rääkis Mihkels. „Seejärel võistlust lühendati, mis tähendas, et lõpus oli linnaringil grupis alles liiga palju värskeid rattureid. Kuna tundsin ennast tugevana, oleksin tahtnud veidi raskemat sõitu, et oleks saanud selektsioon tekkida. Arvan, et hea õnne korral oleks olnud kolmas koht reaalne, kuid lahtivedamine läks meil natuke nässu. Sain küll lõpus ise enam-vähem heale positsioonile, kuid seejärel üks Lotto rattur oleks ees peaaegu kukkunud ja pidin korra aeglustama. Seetõttu ei saanud ma finišis kogu oma potentsiaali välja panna, kuid jään siiski rahule.“

Mihkelsi järgmine võistlus on juba laupäeval Hollandis peetav ühepäevasõit Veenendaal-Veenendaal Classic (UCI 1.1).

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X