Bauer lõpetas Prantsusmaal peagrupis, Mitt jõudis pjedestaalile

Prantsusmaa ühepäevasõidul Vienne Classic (163,7 km) pälvis Mikks Bauer (CR4C Roanne) grupifinišis 34. koha. Virgo Mitt lõpetas kahel võistlusel järjest esikümnes, seejuures korra sai eestlane ka pjedestaalile astuda.

Spirndifinišis võidutses kodupubliku rõõmuks prantslane Theo Menant (Team LMP-La Roche Vendee Cyclisme; 3:53.36), jättes selja taha kaasmaalased Loic Chopieri (USSA Pavilly Barentin) ja Anthony Macroni (USSA Pavilly Barentin). Bauer kaotas võitjale kaheksa sekundiga.

Teisel pühapäeval Prantsusmaal peetud amatöörsõidul Trophee de la Ville de Chatellerault (117,4 km) sai Virgo Mitt (OC Val d’oise Junior) üheksanda koha. Esikolmikusse kuulusid prantslased Paul Picard (CC Marmande Junior), Dario Giuliano (Haute-Garonne) ja Dylan Massa (VC La Pomme Marseille Junior.

Päev varem teenis Mitt Satory võistlusel aga kolmanda koha. Pjedestaali kõrgeimatele astmetele seisid Raphael Hector (UC Tilly Val de Seulles) ja Arthur Blaise (Antony Berny Cycliste). Mitti sõnul on hooaja algus hästi välja tulnud. „Ise olen rahul, aga eesmärk on siiski võitmine,“ lisas eestlane.