Baskimaa velotuuril teenis karjääri esimese profivõidu Rodriguez, Evenepoel kerkis liidriks, Kangert 63.

Baskimaa velotuuri viiendal etapil (Zamudio – Mallabia; 163,8 km) teenis esikoha ja ühtlasi karjääri esimese profivõidu Carlos Rodriguez (Ineos Grenadiers). Tanel Kangert (Team BikeExchange  – Jayco) sai kirja 63. tulemuse.

Rodriguez edestas seitsme sekundiga tiimikaaslast Daniel Felipe Martinezi ja üheksa sekundiga Remco Evenepoeli (Quick-Step Alpha Vinyl Team). Kuna senine tuuri üldliider Primož Roglic (Jumbo-Visma) ületas lõpujoone 19. positsioonil võitjast hiljem ühe minuti ja 15 sekundiga, siis kerkis Evenepoel viimase etapi eel ise kokkuvõttes esikohale. Roglic viitas finišis seejuures, et tegu oli strateegilise käiguga. Kangert kaotas võitjale üheksa minuti ja 22 sekundiga.

Üldarvestuses on Evenepoeli edu Martinezi ees kaks sekundit. Kodupubliku rõõmuks kerkis kolmandale kohale Pello Bilbao (Bahrain-Victorious), kes jääb belglasest 20 sekundi kaugusele. Roglic langes kaheksandale kohale, kaotades liidrile ühe minuti ja viie sekundiga. Kangert (+36.24) jätkab 76. positsioonil. Viimasel mägisel etapil on kavas 135,7 kilomeetrit (Eibar – Arrate).

Prantsusmaal lõppenud mitmepäevasõidul Circuit Cycliste Sarthe – Pays de la Loire pälvis kokkuvõttes esikoha hollandlane Olav Kooij (Jumbo-Visma). Pjedestaali madalamatele astmetele pääsesid prantslane Benoit Nosnefroy (AG2R Citroen Team; +0.08) ja belglane Xandro Meurisse (Alpecin-Fenix; +0.14). Norman Vahtra (Go Sport – Roubaix Lille Metropole) sai kokkuvõttes 22. koha (+3.54).

Kooijle tõi esikoha seejuures viimase etapi (136,4 km) võitmine. Hollandlane sõitis kahekesi eest Meurissega ning duo edestas finišis järgmiseid 15 sekundiga. Kolmanda koha sai Elia Viviani (Ineos Grenadiers). Vahtra finišeeris neljandal etapil 21. positsioonil (+2.02) ning Rait Ärm (FDJ Groupama) tulemust kirja ei saanud.