Baltimaade ja Eesti meister MU vanuseklassi maanteeratta grupisõidus on Rait Ärm

IMAG0187

12.juunil 2021 selgitati Otepääl Tehvandi Spordikeskuses Eesti meistrid maanteeratta grupisõidus MU vanuseklassis. Võistlustrass oli 120 km. Võistlusel olid stardis lisaks eestlastele ka Läti ja Leedu ratturid ning rahvuslikele meistritiitlite kõrval selgitati ka Baltimaade parimad. Nii Eesti kui Baltikumi meistriks krooniti täna Rait Ärm (Equipe continentale Groupama-FDJ) ajaga 2:57:14.13.

„Ampler Development Team tegi tänase sõidu päris raskeks oma pideva ründamise ja ärasõitudega. Meie pidime neid rünnakuid tagasi tooma. Lõpuringidel luges juba puhas jõud ehk kes kui palju jaksas. Konkurendid naaberringidest olid samuti tugevad. Võistlus jäi viimase ringi peale, kus tehti kõige raskemad rünnakud ehk need, kes pidasid rünnakud vastu, need sõitsid ka lõpuni. Osalen järgmisel nädalal ka eliidi maanteeratta grupisõidu meistrivõistlustel Valgas ning loodan väga, et saan veel ühe meistrisärgi koju viia,“ kommenteeris Ärm.

Hõbe ja pronks läksid mõlemad Team Ampler Development Team`i sõitjatele Gleb Karpenkole ja Artjom Mirzojevile. Võistluste tulemused siin

MEEDIAKAJASTUS Otepää 12.06.2021

  • Rubenis & Mikutis national champions in MU road race link
  • Balti meistrivõistlused MU (U23 vanuseklassile) grupisõidus Otepääl 12.06.21 galerii siin
  • Eesti ja Baltimaade meistrivõistlused 2021 MU vanuseklassile siin
  • Eesti meister U23 vanuseklassis maanteeratta grupisõidus on Rait Ärm vaata intervjuud siin
I. Rait Ärm (Equipe continentale Groupama-FDJ) II. koht Gleb Karpenko (Ampler Development Team) III. koht Artjom Mirzojev (Ampler Development Team)

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X