BALTI RIIKIDE PARIMAD BMX RATTURID KOGUNEVAD 10. AUGUSTIL EESTIS

KIngi foto

Laupäeval, 10. augustil kell 14.00 toimub Spordiklubi AIRPARK korraldatud III Balti Mere Riikide Karikavõistluste I etapp „King of Tallinn“

Juba  neljandat korda koguneb Balti mere äärsete riikide BMX krossiratturite paremik Peetrisse. Meeleolukas võistlus leiab aset Tom Ritzenthaleri, kes on kujundanud nii Pekingi, Londoni kui Rio rajad, poolt disainitud ja Mait Meriloo initsiatiivil rajatud Olümpia tasemel rajal.

Lisaks meie parimatele BMX ratturitele võtavad osa Soome, Rootsi, Läti, Leedu ja Venemaa parimad ratturid alates seitsmendast eluaastast kuni täiskasvanute eliitkassini. Kokku on ennast üles andnud juba üle 130 nooratleedi.

Eesti paremikul on hooaja esimene pool edukalt läbitud, pjedestaalikohti võideti nii Euroopa kui ka Maailmameistrivõistlustel. Kõik meie parimad ratturid on võistluspäeval ka rajal ja pakuvad tõsist konkurentsi oma Balti mere äärsete riikide kolleegidele.

Võistlus toimub Elamusspordikeskuses Spot of Tallinn (Krati tee2,Peetri alevik, Rae vald)

Võistluse otseülekanne on Sport of Tallinn FB lehel

Foto: Erakogu.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X