Taaramäe osaleb enne Touri kahel võidusõidul

taaram1

Tour de France’iks valmistuv Rein Taaramäe testib eelnevalt enda vormi kahel võidusõidul. Esmalt võtab Team Total Direct Energies pedaaliv eestlane osa 6. augustil peetavast Mont Ventoux Dénivelé Challenge’ist. Tegemist on 179 km pikkuse ühepäevasõiduga, mis lõppeb 29 km pikkuse tõusuga.

7.-9. augustini sõidab Taaramäe Tour de l’Ainil, kus ta 2009. aastal üldvõidu pälvis ja mullu kokkuvõttes kolmanda koha saavutas. Ka seal saab kolmel etapil mägironimise võimeid proovile panna. Tour algab 29. augustil Nice’is.

Team Total Direct Energie üheksa ratturit (Tourile pääseb kaheksa) valmistuvad Touriks kolm nädalat Püreneedes Font-Romeu’s. See on esimene kord, kui meeskond ühiselt mäelaagris Touriks vormi timmib. Magatakse 1800 meetri kõrgusel ja treenitakse 1000-2000 meetri kõrgusel.

Ratturite tervist ja keha reageerimist hõredamale õhule jälgitakse põhjalikult. Treeningumetoodika on välja töötanud tunnustatud spetsialist Laurent Schmitt.

Allikas: marathon100.com

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X