Austrias katkestati juunioride velotuur

Markus Mäeuibo

Reedel Austrias alanud 48. juunioride velotuuril (UCI 2.1) toimus esimese päeva õhtul peetud grupisõidus suur kukkumine, kus hukkus Itaalia rattur Jacopo Venzo.

Avapäeva esimeses pooles võistlesid juuniorid 2,9-kilomeetrisel proloogil, mille võitis prantslane Vincent Bodet (Team 31 Jolly Cycles) ajaga kolm minutit ja 34 sekundit. Hollandlased Sam Holtke (Gepla-Watersley R+D Road Team) ja Julian Vergouw (WPG Amsterdam Junioren) kaotasid talle vastavalt kolme ja nelja sekundiga. Markus Mäeuibo (Cannibal – Victorious U19 Development Team) kaotas parimale 24 sekundiga ja sai 121. koha. Venzo oli proloogil 87.

Õhtul oli kavas 94,1-kilomeetrine grupisõit, kuid kukkumise järel jäeti võistlus pooleli. Nädalavahetuse etapid otsustati Venzo hukkumise tõttu ära jätta.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X