Astana saatis Kangerti Omaani tuuril Masqaţi linnapea vastuvõtule

tanel kangert1

Tavaliselt saadavad meeskonnad pressikonverentsidele ja vastuvõttudele oma liidrid. Homme algava Omaani velotuuri eel toimunud Masqaţi linnapea Mohsin bin Mohammed bin Ali Al Shaikhi vastuvõtul esindas Astanad Tanel Kangert. Pärast mullusel Itaalia velotuuril toimunud karmi kukkumist esimesel profivõistlusel osalev Kangert seisis rivis kõrvuti selliste staaridega nagu Niki Terpstra, Greg van Avermaet ja Vincenzo Nibali.

Kas sellest võib väljalugeda, et Kasahstani klubi panustab Omaanis just Kangertile? Stardinimekirja vaadates tundub liidriks olevat Miguel Angel Lopez, kuid eks paremusjärjestus pannakse paika rajal. Astana koosseisu kuuluvad veel Magnus Cort Nielsen, Jan Hirt, Omar Fraile, Nikita Stalnov ja Aleksei Lutsenko.

Omaani tuur koosneb kuuest grupisõidu etapist. Avapäeval saavad särada sprinterid, teisel etapil saavad end näidata mägironijad. Nimekamatest ratturitest on kohal Mark Cavendish (Dimension Data) ning Alexander Kristoff ja Rui Costa (mõl. UAE Team Emirates).

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X