Astana hoidis Omaanis kaksikvõitu lõpuni

Kuuest etapist koosnenud Omaani velotuuril (UCI kategooria 2.HC) teenisid kaksikvõidu Astana ratturid. Tuuri üldvõidu sai oma nimele Kasahstani rattur Alexey Lutsenko, teine koht läks Miguel Angel Lopezile. Nende meeskonnakaaslane Tanel Kangert lõpetas velotuuri 42. kohaga.

Tänane viimane etapp lõppes ootuspäraselt grupifinishiga. Võidu võttis norralane Alexander Kristoff (UAE-Team Emirates), teine oli prantslane Bryan Coquard (Vital Concept) ning kolmanda koha sai itaallane Giacomo Nizzolo (Trek-Segafredo). Kangert lõpetas etapi 59. kohaga ja sai kirja võitjaga sama aja.

Kokkuvõttes oli Lutsenko edu Lopezi ees 11 sekundit. Kolmanda koha teenis hispaanlane Gorka Izagirre (Bahrain Merida).